Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Zásuvné moduly > Poser OBJ export pro Rhino


Poser OBJ export pro Rhino

Publikováno: 28.4.2006 | Autor: Jan Slanina | Rubrika: Zásuvné moduly | Komentáře: 0 - Doporučit

Poser ikonaE frontier a Robert McNeel & Associates spojili své síly, aby přenesli realistické lidské postavy do prostředí programu Rhinoceros. Zásuvný modul s exportem pro Rhino si mohou uživatelé Poseru stáhnout ZCELA ZDARMA! Odkaz na stažení najdete v tomto krátkém článečku či spíše tiskové zprávě.

Nyní máte šanci zalidnit své návrhy a rendery v Rhinu stovkami postav v různých pózách. Potřebujete k tomu Poser 6 a Poser OBJ Exporter pro Rhino, dostupný jako BEZPLATNÉ stažení ze serveru e frontier! (musíte být majiteli Poseru, protože ke stažení je nutné zadat jeho sériové číslo).

"Poser OBJ Exporter for Rhino" je soubor, který je nainstalován do Poseru. Vytvoří nové tlačítko, které exportuje specifický OBJ soubor s optimalizací pro Rhino. Exportrní modul dokonce spustí Rhino s exportovanými objekty umístěnými na scéně.

Pokud chcete začít importovat lidské postavy do svých architektonických, designových a jiných proejktů již dnes, nabízí vám e frontier jako oprávněnému uživateli Rhina časově omezenou slevu $100 na nákup Poseru! Zašlete sériové číslo Rhina a obdržíte kupón na slevu $100 z běžné ceny Poseru 6!

Poser OBJ export for Rhino