Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Školení


Školení

Společnost Dimensio s.r.o., výhradní dovozce programu Rhinoceros pro Českou a Slovenskou republiku, poskytuje také autorizované školení k tomuto programu. Zarezervujte si místo v učebně a naučte se rychle program používat. Jenom tak zhodnotíte svoji investici opravdu účinně!

Autorizované školení programu Rhinoceros

Společnost DIMENSIO s.r.o. získala od společnosti McNeel&Associates certifikaci Autorized Rhino Training Center (ARTC).

1Autorizovaný školitel programu Rhinoceros


Školitel Jan Slanina je držitelem certifikátu Authorized Rhino Trainer (ART). Je uživatelem Rhina od jeho beta-počátků v roce 1996, ještě před tím, než se začal oficiálně prodávat. Je také autorem kompletní lokalizace programu a překladu veškerých manuálů, učebnic a elektronické nápovědy, je tedy schopen školit anglickou i českou verzi programu včetně všech jeho příkazů.

Je autorem mnoha odborných článků a seriálů pro časopisy Computer Design, Pixel, MM průmyslové spektrum, Chip a další. V neposlední řadě je autorem většiny článků a překladů na tomto serveru.

Absolvovat můžete několik typů školení. Podmínkou školení není vlastnictví licence Rhina. Zde je výpis dostupných typů školení:

Seznam kurzů


Školení programu Rhinoceros I. stupně

V tomto kurzu se naučíte základům modelování v programu Rhinoceros od úplných začátků. Budete kresleit křivky, vytvářet plochy a tělesa a dozvíte se také, jak tyto objekty můžete editovat. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky, kteří se s Rhinem předtím nikdy nesetkali nebo kteří přechází na Rhino z jiného programu.

Délka školení: 2 dny
Cena školení: 6.500,- Kč + 20% DPH

Školení programu Rhinoceros II. stupně

V tomto kurzu se seznámíte s pokročilými funkcemi Rhina a s náročnějšími modelovacími technikami. Také se dozvíte mnoho tipů a triků, jak urychlit a usnadnit tvorbu náročných modelů.

Délka školení: 2 dny
Cena školení: 8.000,- Kč + 20% DPH

Využijte naplno novou verzi Rhinoceros 4.0 - novinky, tipy, triky

V tomto kurzu se podrobně seznámíte se všemi novinkami Rhina 4.0 a naučíte se pracovat s jeho revolučními funkcemi.

Délka školení: 1 den
Cena školení: 4.000,- Kč + 20% DPH

Renderování v modulu V-Ray

V tomto kurzu se seznámíte s renderovacím modulem V-Ray a naučíte se renderovat interiéry, exteriéry a studiové scény.

Délka školení: 1 den
Cena školení: 4.000,- Kč + 20% DPH

Prezentace Rhina 4 a doplňových modulů pro veřejnost

V tomto kurzu se seznámíte s rmožnostmi a funkcemi Rhina 4 a se zásuvnými moduly.

Délka školení: cca. 1,5 hodiny
Cena školení: zdarma

Termíny kurzů

Pro bližší informace o termínech kurzů nás neváhejte kontaktovat.

Kapacita učebny ve firmě DIMENSIO s.r.o. je 6 osob, kapacita učebny na VUT Brno v ul. Veveří je 15 osob. Pokud bude v daném termínu překročena, budete informováni o vypsání náhradního termínu. Díky malému počtu účastníků je zajištěn plně individuální přístup a pomoc při nejasnostech či dotazech jednotlivých účastníků. Výuka probíhá podle certifikovaných učebnic společnosti McNeel. Učebnice jsou v českém jazyce a každý účastník obdrží digitální kopii pro případné následné samostudium a procvičování probraných témat. Výuka jednotlivých témat probíhá formou krátké přednášky, následované praktickými cvičeními, která vykonávají účastníci samostatně za pomoci lektora, v případě složitějších cvičení postupují podle lektora, který všechny kroky ukazuje na projektoru.

Objednávka školení

Pokud si chcete objednat školení, využijte prosím níže uvedený kontakt a specifikujte požadovaný kurz, termín a počet účastníků:

tel. + 420 - 543 211 592
e-mail: info@dimensio.cz

Naše certifikáty

Certifikát Rhino ARTC - Dimensio s.r.o.

Certifikát Rhino ART - Jan Slanina 

Naše učebna


Nahlédněte do naší učebny...

Rhino školení 01

Rhinoceros školení 02

Rhino školení 03

Rhinoceros školení 04

Rhino školení 05

Rhinoceros školení 06

Rhino školení 07

Rhino školení 08