Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Rhinoceros > Nabídka pro studenty všech fakult VUT Brno


Nabídka pro studenty všech fakult VUT Brno

Publikováno: 19.2.2008 | Autor: Jan Slanina | Rubrika: Rhinoceros | Komentáře: 0 - Doporučit

Rhino zdarma - ikonaChcete si koupit EDU licenci Rhina 4.0, která je plně komerční a platná i po ukončení školy, za neuvěřitelnou cenu 2.860,- Kč bez DPH (s daní 3.403,- Kč)? Není v tom žádný háček, nemusíte platit žádné další poplatky ani nám každý rok hlásit, že stále studujete. Jediné co musíte je rychle zareagovat a objednat si Rhino 4.0 EDU v této akci za méně než poloviční cenu.

Kde si můžete Rhino objednat?

 

Kontaktní osoba:

Ing. Jan Müller (FAST VUT Brno)
kancelář D218, e-mail:
e-mail: muller.j@fce.vutbr.cz
telefon: 541 147 443

Kdo má na licenci nárok?

Na EDU licenci za mimořádnou cenu 2.860,- Kč bez DPH mají nárok:

  • studenti libovolného ročníku nebo fakulty řádného denního studia na VUT Brno
  • studenti postgraduálního studia na VUT Brno
  • zaměstnanci FA ČVUT (učitelé, asistenti atd), kteří se zabývají výukou nebo výzkumem

Student se musí při objednávce prokázat platným dokladem o studiu nebo o pracovním poměru na VUT Brno a při objednávce musí uhradit cenu programu v hotovosti.

Do kdy tato akce trvá?

Objednávky můžete podávat do 7. března na výše uvedené adrese. Pozdější opakování této akce není jisté, protože škola musí zakoupit nejméně 50 EDU licencí najednou, aby mohli studenti kupovat licence za zvýhodněnou cenu. V případě pozdějšího zájmu bohužel není možné přikoupit například dalších 10 licencí, ale škola by musela koupit opět nejméně 50 licencí. Podrobnosti se dozvíte v odkazu pod tímto článkem.

Minimální nutný počet studentů pro tuto akci je 50!

 

Co když nejsem student VUT Brno?

Pokud studujete na jiné katedře nebo dokonce na jiné škole, nemusíte zoufat. Stačí, když dáte dohromady dostatečný počet studentů a budete vedení školy informovat o této nabídce. Pokud vyberete peníze předem a předáte je škole, nebude muset škola do tohoto nákupu investovat ze svých prostředků, což je velice dobrý argument do pranice :)

Související články

Nahoru ↑