Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Galerie > Galerie obrázků od uživatelů Rhina


Galerie obrázků od uživatelů Rhina

Galerie nadšených uživatelů programu Rhinoceros.
 • Lubomír Mojzes

  Obrázků: 33

  LM Ikona Ateliér JoshuaCreative navrhuje průmyslový design, styling a kreativní grafiku jak reklamním agenturám, tak přímým klientům, kteří vyžadují vysokou úroveň svých prezentací nebo výrobků. Poskytuje rovněž poradenský servis a školení jednotlivců pro práci s různými grafickými aplikacemi. Zde naleznete průřez jeho hlavní tvorbou.

 • Vladimír Strýček

  Obrázků: 24

  VS Ikona Vladimír Strýček je bratislavský designer, který se zabývá převážně 3D modelováním a renderingem v oblasti průmyslového designu. Používá software Rhinoceros a 3DS Max.

 • Martin Furák

  Obrázků: 10

  MF Ikona Martin Furák se primárně věnuje vysoce detailnímu NURBS/poly modelování převážně dopravních prostředků, automobilovému designu a celkově podrobným vizualizacím neorganických výrobků. Sekundárně pracuje na tvorbě low/mid poly modelů dopravních prostředků určených pro herní průmysl. Ke své práci používá Rhinoceros a A|W Maya.

 • Jan Slanina

  Obrázků: 12

  JS-Ikona Jan Slanina působí ve společnosti DIMENSIO s.r.o., kde se věnuje tvorbě 3D grafiky a vizualizacím především v oblasti architektury. Mimo to je autorem mnoha článků a tutorialů pro program Rhinoceros.

 • Peter Mašek

  Obrázků: 12

  Nová položka Peter Mašek je mladý modelář, který se věnuje 3D již více než rok. Zaměřuje se spíš na model než na render a převážně modeluje do speed modelingových soutěží. Od počátku se věnuje modelování výrobků, ale v poslední době začíná i s ateliérovým modelováním.

 • David Hlouch

  Obrázků: 20

  Nová položka David Hlouch v současné době dokončuje studium na fakultě architektury ČVUT v Praze. Zaměřuje se především na návrhy a vizualizace architektury a designu. Dále provozuje lektorskou činnost v oblasti CAD systémů a grafických programů. Jeho oblíbený software pro práci ve 3D je Rhinoceros a Cinema4D.