Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Zásuvné moduly > Všechny CAD převodníky v jednom balíku za skvělou cenu


Všechny CAD převodníky v jednom balíku za skvělou cenu

Publikováno: 23.3.2009 | Autor: Jan Slanina | Rubrika: Zásuvné moduly | Komentáře: 0 - Doporučit

Datakit bundle - ikonaTaková nabídka se neodmítá. Společnost Datakit, známá svými převodníky mezi velkými CADovými systémy a formáty, nyní nabízí všechny své převodníky pro Rhino v jediném balíku. Nyní do Rhina můžete načítat CATII V4/V5, ACIS, Solidedge, NX, Pro-E, JT, Parasolid, Inventor a CGR za pouhých 39.900,- Kč bez DPH! AKTUALIZOVÁNO: akce prodloužena do 30. června 2009.

Nyní jsou všechny CADové převodníky pro Rhino 4.0 dostupné v jediném balíku.

Přínosy:

  • načítejte do svého Rhina širokou škálu CADových dat
  • jednoduchá instalace typu "vše v jednom"
  • mimořádně výhodná cena
  • možnost přímého exportu dat do CATIA V4 a V5 (samostatný balík)

CAD převodníky pro Rhino - SolidEdge, Unigraphics, CATIA, ACIS

Designéři a konstruktéři, kteří používají Rhino 4.0, si nyní mohou pořídit kompletní balík s importními a/nebo exportními CADovými převodníky. Cena tohoto balíku je neuvěřitelně výhodná, vždyť některé samostatné převodníky dříve stály více než celý tento balík dohromady. Zákazník si v prvním roce musí objednat údržbu a zaplatit udržovací poplatek ve výši 20% ceny balíku, aby byla zajištěna kompatibilita s upgrady všech CADů na trhu. V dalších letech není udržovací poplatek povinný, ale důrazně ho doporučujeme, neboť bez něj ztratí zákazník přístup k technické podpoře.

Importní balík obsahuje 9 řešení pro načítání antivních nebo neutrálních souborů Acis, Catia V4, Catia V5, Inventor, JT, NX, Parasolid, Pro-E nebo SolidEdge do Rhina 4.0. Exportní balík zase nabízí možnost ukládání nativních souborů Catia V4 a/nebo V5. Tyto převosníky jsou dokonalým doplňkem funkčnosti Rhina 4.0. Podporují soubory součástí a sestav (part and assembly) včetně instancí, geometrii, drátový model, sítě a také topologii.

Remy Ratanat, account manager společnosti Datakit k tomuto balíku dodává: "Jedním z poznatků, který jsme si odnesli z našich posledních schůzek s Bobem McNeelem a jeho týmem v Barceloně, bylo to, že musíme naši nabídku ucelit a zjednodušit a prezentovat ji jako 'modul pro výměnu dat pro Rhinoceros'. Abychom našim uživateůlm vše usnadnili, rozhodli jsme se pro jedinou instalační proceduru. Věříme, že se tato nabídka stane velice populární."

Ceny balíků

1. Importní balík

Do Rhina 4.0 můžete načítat formáty Acis, Catia V4, Catia V5, Inventor, JT, NX, Parasolid, Pro-E a SolidEdge.

Cena tohoto balíku je 39.900,- Kč bez DPH 19%

2. exportní balík

Z Rhina 4.0 můžete exportovat formáty Catia V4 a V5.

Cena tohoto balíku je 39.900,- Kč bez DPH 19%

3. zvýhodněná cena - balík export + import

Zvýhodněná cena při současném nákupu obou výše zmíněných balíků.

Cena tohoto balíku je 66.500,- Kč bez DPH 19% (cena při samostatném nákupu by byla 79.800,- Kč)

4. udržovací poplatek

Výše udržovacího poplatku je 7.900,- Kč bez DPH 19% na rok. V prvním roce je povinný, v dalších letech je nepovinný, ale důrazně jej doporučujeme, jinak přijdete o technickou podporu a aktualizaci převodníků pro nové verze CADů.

Časové omezení nabídky

Tato nabídka platí do konce roku 2009.

Další informace

Pro další informace mě kontaktujte na e-mailu slanina@dimensio.cz nebo na tel. 777 188 457