Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Zásuvné moduly > Nová licenční politika T-Splines


Nová licenční politika T-Splines

Publikováno: 29.10.2007 | Autor: Jan Slanina | Rubrika: Zásuvné moduly | Komentáře: 2 - Doporučit

T-Splines nová licence - ikonaT-Splines pro Rhino 4 jsou v prodeji teprve pár týdnů a už je zde potěšující zpráva od výrobce - došlo k velice zajímavému uvolnění licenčních podmínek, za kterých můžete tento produkt využívat. Podrobnosti najdete v tomto článku.

T-Splines, Inc., přední poskytovatel software pro organické 3D modelování pro oblast stylingu, průmyslového designu, CAD, CAE a zábavního průmyslu dnes oznámil, že s okamžitou platností mohou být veškeré licence T-Splines pro Rhino a T-Splines pro Mayu aktivovány na jednom pracovním a jednom osobním počítači.

"Od vydání T-Splines pro Rhino, které proběhlo minulý měsíc, nás překvapil velice vysoký počet uživatelů, kteří pracují během dne na svém pracovním stolním počítači a poté pokračují v práci doma na notebooku nebo na osobním počítači. Tito uživatelé vyjádřili přání, aby mohli doma prokračovat v rozdělané práci pomocí T-Splines," říká Matt Sederberg, CEO společnosti T-Splines.

S okamžitou platností je možné všechny budoucí i již zakoupené licence T-Splines aktivovat dvakrát: jednou na pracovním počítači a jednou na laptopu nebo domácím počítači.

Sederberg toto své rozhodnutí přičítá důvěře, jakou má ke komunitě uživatelů T-Splines. "Věříme našim uživatelům. Jsme velice malá softwarová společnost, takže každý člen naší skupiny—včetně jednotlivých programátorů—přichází do přímého styku s našimi uživateli. Uživatelé byli tak laskaví, že nám poskytli odezvu v průběhu vývoje našich produktů a toto je naše snaha, jak udělat něco pro jejich dobro, stejně jako oni udělali pro naše."

Nové licenční schéma svazuje licenci s konkrétním uživatelem. Firmy tedy nemohou koupit jednu licenci a instalovat ji na dva různé pracovní počítače s různými uživateli.

Diskuse k článku

  • [2] Petull – 29. 10. 2007, 17:46

    reagovat

    Pekné ako pekné Mousek... myslím, že to malo byť automaticky od začiatku tak a nie robiť z toho teraz niečo ako extra dobročinný skutok roka. Skôr to vyzerá tak, ako keby ich k tomu niečo donútilo a nie že to sami chceli. Tak to aspoň trochu zaobalili do "ústretovosti".

  • [1] mousek – 29. 10. 2007, 15:16

    reagovat

    No pekne aspon niekto sa stara o svojich ludi.