Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Rhinoceros > Promo akce na Space Traveller!


Promo akce na Space Traveller!

Publikováno: 10.9.2007 | Autor: Jan Slanina | Rubrika: Rhinoceros | Komentáře: 0 - Doporučit

Space Traveller - ikonaFirma 3DConnexion, výrobce 3D polohovacích zařízení, ohlásila speciální pomo akci na zařízení Space Traveller. Nyní si každý může za výrazně sníženou cenu koupit toto polohovací zařízení, které je vhodné zejména jako mobilní doplněk k notebooku. Dopřejte si ovládací komfort svého oblíbeného "3D kloboučku" i na cestách s více než dvoutisícovou slevou !

Kupte si SpaceTraveller za 3.600,- Kč + DPH!

Nyní si můžete po omezenou dobu koupit SpaceTraveller za 3.700,- Kč + DPH (původní cena: 5.500,- Kč + DPH). Odkaz na kartu tohoto produktu na internetovém obchodě 3Dshop.cz najdete dole pod článkem.

Dodávka obsahuje praktické kožené pouzdro. SpaceTraveller obsahuje 8 osvětlených programovatelných tlačítek. Podporuje Windows XP, 32-bit a 64-bit, UNIX aLinux a je vybaven USB konektorem.

!!! Tato akce je platná pouze do 30. září 2007 !!!

 

Přečtěte si podrobný popis zařízení SpaceTraveller:

Dostatečně výkonný pro profesionály, dostatečně jednoduchý pro začátečníky.

Doposud byla pokročilá 3D polohovací zařízení určena spíše pro nejvyšší kategorii profesionálních designérů a 3D modelářů. Uvedením zařízení SpaceTraveler společnost 3Dconnexion tuto vzrušující technologii zpřístupnila také architektům, umělcům, strojařům a každému, kdo si chce užívat ve světě 3D.

SpaceTraveler™ společnosti 3Dconnexion nabízí přirozenou a intuitivní orientaci ve 3D prostředí dnes nejoblíbenějších a výkonných 3D aplikací.

Abychom zároveň posouvali, zoomovali nebo natáčeli 3D scénu, stačí stlačit, přitáhnout, naklonit nebo pootočit ovládací kolečko zařízení SpaceTraveler. Poznávání 3D prostředí aplikace jako je např. Google Earth se díky oceněné technologie společnosti 3Dconnexion stává snadným, jednoduchým a zábavným úkolem. Dvě programovací klávesy si uchovají funkce oblíbených aplikací.

SpaceTraveler od 3Dconnexion - 01

Doma na libovolném pracovním stole s libovolným rozpočtem.

Malý půdorys zařízení SpaceNavigator se snadno začlení na vaši pracovní plochu. Při své nízké ceně se rovněž snadno začlení do vašeho rozpočtu.


Pro snadné ovládání aplikace stačí stlačit, přitáhnout, naklonit nebo pootočit ovládací kolečko.

3Dconnexion SpaceNavigator - 01

Klíčové funkce

  • šest stupňů volnosti ovládacího kloboučku
  • 8 programovatelných tlačítek
  • malý půdorys, vejde se na každý stůl
  • Podpora Google Earth, a mnoha 3D aplikací jako Rhino, Cinema 4D, Max, Maya, Solidworks atd...
  • kompatibilní s Windows 2000 & XP, Linux, Mac OS X
  • Tříletá záruka
  • USB konektor

Anatomie 3D navigačního zařízení

Všehna naše 3D navigační zařízení vybavena manipulačním kloboučkem, který se pohybuje v 6 stupních volnosti a řídí tak polohu 3D modelu nebo scény. Vyšší typy mají také programovatelná tlačítka, pod která lze namapovat klávesové zkratky různých aplikací a mají také modifikační klávesy pro jednodotykový přístup. Studie ukazuji, že3D modeláři mohou zvýšit svoji produktivitu jednoduše už tím, že společně s použitím myši budou ve své nedominantní ruce držet 3D navigační zařízení.

SpaceTraveler od 3Dconnexion - 02

Dotkněte se a zoomujte

S prstem na ovládacím kloboučku můžete posunovat, zoomovat a otáčet modely a objekty na obrazovce - a to zároveň - bez použití myši. Představte si tu svobodu 6 stupňů volnosti v jediném intuitivním a plynulém pohybu, kterým přesně umístíte svůj 3D model nebo scénu v prostoru.

Jakmile si vyzkousíte 3D navigační zařízení … uvidíte, že bez něj nemůžete být!

Více se dozvíte z anglického PDF s názvem “What is a 3D Motion Controller?

Šetřete čas a klikání myší

Úspora času se zařízením od 3Dconnexion

Ušetřete čas a zdroje, usměrněte průběh své práce. Maximalizujte svoji efektivitu tím, že potlačíte přerušovaní v průběhu práce (navíc pouze s jednou rukou) tím, že využijete integrovaný proces s oběma rukama. Studie ukazují, že použití obou rukou zefektivní vaši práci o 30%.

Související odkazy

Nahoru ↑