Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Archiv článků > Březen 2010


Březen 2010

 • Komerční Rhino pro studenty opět za 3.500 Kč včetně DPH!

  Publikováno: 30.3.2010 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Rhinoceros

  Neustále dostáváme nové žádosti o opakování akce se školními licencemi Rhina. Vypsali jsme proto nový termín, do kterého si můžete objednávat plně komerční licenci Rhina za studentskou cenu. Opět se nám musí sejít minimální počet 50 zájemců, proto o této akci informujte své spolužáky, učitele a školu, aby byl zajištěn dostatečný počet lidí pro uspořádání této akce. Akce prodloužena do 6. dubna 2010.

 • Video: představení Rhina 4.0

  Publikováno: 29.3.2010 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Rhinoceros

  V této videosérii si představíme většinu toho, co je v Rhinu 4.0 v jednotlivých oblastech nového oproti předchozí verzi 3.0. Myslím, že zde objevíte hodně nových věcí, i když si myslíte, že Rhino dobře znáte :) Videa z dílny firmy McNeel&Associates jsem opatřil překladem popisků do češtiny.

 • Informační model budovy v zasuvném modulu RhinoBIM

  Publikováno: 4.3.2010 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Zásuvné moduly

  Všichni architekti a stavaři teď povinně zpozorní, protože tato zpráva je z oblasti těžkotonážních. Rick Smith, bývalý konzultant IBM, který v roce 1991 zavedl v atelieru Franka O. Gehryho užívání software CATIA a pracoval na něm na projektech jako Guggenheim Museum nebo Walt Disney Concert Hall, ohlašuje novou sérii zásuvných modulů, které jsou vstupenkou Rhina do světa opravdu velkých konstrukčních aplikací.