Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Archiv článků > Listopad 2009


Listopad 2009

 • 50% sleva na 3D ovladače pro studenty a učitele

  Publikováno: 24.11.2009 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Rhinoceros

  Společnost 3D Connexion, známý výrobce populárních 3D ovladačů SpaceNavigator, SpaceExplorer, SpacePilot a SpacePilot Pro, ohlásila novou licenční politiku pro svoje výrobky. Svá zařízení nyní nabízí všem studentům, učitelům a školám s více než 50% slevou. Vše, co musíte udělat, je přiložit k objednávce oskenované potvrzení o studiu nebo o zaměstnaneckém poměru ve školství.

 • Nový modul pro export 3D PDF přímo z Rhina

  Publikováno: 22.11.2009 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Zásuvné moduly

  Společnost SimLab Soft vyvinula nový zásuvný modul pro export souborů 3D PDF z Rhina. Tento modul umožní uživatelům sdílet své modely se svými zákazníky, kteří si je mohou prohlížet ze všech stran, aniž byste jim museli posílat modely z Rhina a riskovat jejich zneužití. Tento modul je velice levný a zakoupíte jej v našem internetovém obchodě 3Dshop.cz. Modul je pro nekomerční použití dokonce zdarma!

 • Školení na Rhino 1. stupně v Brně

  Publikováno: 16.11.2009 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Rhinoceros

  Ve dnech 26 a 27. listopadu bude v Brně probíhat školení programu Rhinoceros pro začátečníky. Cena tohoto dvoudenního kurzu je 6.500,- Kč bez DPH a maximální počet účastníků je 15. Připravujeme také školení na Rhino 2. stupně a školení na renderovací modul V-Ray.

 • RhinoAssembly 1.0 v prodeji - kinematické vazby pro Rhino!

  Publikováno: 5.11.2009 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Zásuvné moduly

  Rhino je plošný modelář a volnost návrhu a možnost kdykoliv provést s modelem cokoliv chcete je jeho nejvyzdvihovanější vlastností. Rhino ale stále více proniká i do strojírenství, protože návrháři musí kromě designu výrobku navrhnout i jeho mechanické "vnitřnosti". Rhino se díky tomuto pluginu se může stát nepříjemným konkurentem pro velké CADy, vždyť ho vyvíjí návrháři matematického jádra systému CATIA V5...