Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Archiv článků > Červenec 2008


Červenec 2008

 • Představujeme nový HyperShot 1.5

  Publikováno: 9.7.2008 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Tiskové zprávy

  Los Angeles, CA, June 30, 2008 – Bunkspeed®, přední světový poskytovatel software pro vizualizaci v oblasti designu, strojírenství a marketingu oznámil dostupnost verze HyperShot® 1.5, netrpělivě očekávaného update programu HyperShot, který byl vydán před rokem. Nová verze přináší zvýšení výkonu a těsnou interakci s hlavními produkty pro objemové a plošné modelování včetně Rhina.

 • Zásuvný modul RhinoJewel 5.0 pro šperkaře - 1. díl

  Publikováno: 3.7.2008 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Zásuvné moduly

  Zajímáte se o šperky, modelujete v Rhinu, ale divíte se, že vám název zásuvného modulu RhinoJewel nic neříká, navíc v pokročilé verzi 5.0? Když vám ale řeknu, že je to přímý pokračovatel modulu TechGems 4.2 od španělské firmy Techjewel, začne to už doufám být trochu jasnější. V tomto článku se podíváme, co přináší RhinoJewel 5.0 nového.

 • Zásuvný modul RhinoJewel 5.0 pro šperkaře - 2. díl

  Publikováno: 3.7.2008 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Zásuvné moduly

  Všechny pokročilé nástroje, které Rhinojewel 5.0 zdědil z verze TechGems 4.2., byly zcela přeprogramovány pomocí technologie .NET a jejich integrace s Rhinem byla ještě více prohloubena - vzniklo tím zcela jedinečné řešení pro tvorbu šperků: Rhinojewel 5.0. Tento článek popisuje funkce, které byly převzaty z TechGems 4.2 a přeprogramovány:

 • Rhino 5.0 z vaší grafické karty vyždíme maximum

  Publikováno: 2.7.2008 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Rhinoceros

  Rhino 5 sice ještě není oficiálně "venku", ale již přes rok probleskují různé interní informace o inovacích, které přinese. Jedna z největších se bude týkat zobrazení. Včera na diskusní skupině Rhina publikoval Jeff LaSor, který se zbývá vývojem OpenGL zobrazení v Rhinu, několik obrázků a rozproudila se kolem nich zajímavá diskuse. Překlad některých příspěvků najdete v tomto článku.