Nacházíte se zde: Rhino3D.cz > Články > Archiv článků > Březen 2007


Březen 2007

 • Maxwell pro Rhino 4 - scény, videa, tipy a triky

  Publikováno: 28.3.2007 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Renderování

  Není to tak dávno, co jsme na našem serveru o Maxwell Renderu psali. Ze strany našich zákazníků cítíme velký zájem o tento renderovací modul, lákavý je zejména zvýhodněný nákup s plným Rhinem 4 nebo s upgradem, proto vám teď přinášíme další podrobnosti o Maxwellu a pár scén a tipů pro otestování nejreálnějšího renderovacího modulu současnosti.

 • Nový plugin Maxwell Render pro Rhino 4

  Publikováno: 22.3.2007 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Renderování

  Renderovací modul Maxwell je již několik let v prodeji a všeobecně je považován za to nejlepší, co lze v nikdy nekončící fanatické honbě za co nejdokonalejším fotorealistickým výstupem pořídit. Kvalita renderů je opravdu špičková, slabinou jsou zatím dlouhé výpočetní časy. Zásuvný modul pro Rhino 4 byl zásadně vylepšen a nás může těšit, že Maxwell je možné koupit ve výhodném balíku s Rhinem 4 (plným nebo upgradem).

 • Revoluční Rhinoceros 4.0 již v prodeji! Co umí?

  Publikováno: 1.3.2007 | Autor: Jan Slanina
  Rubrika: Rhinoceros

  Několik let vývoje, pečlivé testování desítkami tisíc uživatelů... konečně jsme se dočkali a Rhinoceros 4.0 přichází ve své finální verzi. Tato verze je bezpochyby nejvýznamnějším upgradem v historii programu a místo kosmetických úprav nabízí skutečnou generační revoluci. Podívejme se nyní alespoň na ty nejzajímavější novinky Rhina 4.